Vasile Marica , a declarat , potrivit Antena 3.ro:``Am făcut o gafă majoră că am renunţat la protest. Nu am ce să mai negociez. ``
ALERT Vasile Marica : `` Am făcut o gafă majoră că am renunţat la protest ``
F.A.
Politică / 16 octombrie 2010
F.A.
Politică / 16 octombrie 2010
Vasile Marica , a declarat , potrivit Antena 3.ro:``Am făcut o gafă majoră că am renunţat la protest. Nu am ce să mai negociez. ``
Politică /L.B. - 22 iunie, 11:25
Politică /Radu Sârbu - 22 iunie, 10:49
Politică /L.B. - 22 iunie, 14:36
Politică /L.B. - 22 iunie, 14:33
Miscellanea / 22 iunie, 08:54
Politică /L.B. - 22 iunie, 14:04
Politică /L.B. - 22 iunie, 13:47
| 5.2386 | |
| 4.5706 | |
| 5.6624 | |
| 6.0478 | |
| 618.2179 |
convertor valutar
»=Piaţa de Capital /A.I. - 22 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.V. - 19 iunie
Piaţa de Capital /A.I. - 17 iunie
